BENT 15.6" 40Pin NV156FHM-T0J B156HAK02.4 FHD Hücre Üzerindeki Dokunmatik dizüstü bilgisayar LCD Ekranı
Dizüstü bilgisayar ekranı
3 görüşler
Şimdi konuşalım.
Ürün Tanıtımı 40Pin tasarımı olan bu 15.6 inç FHD On-Cell Touch LCD ekranı, duyarlı ekranlara ihtiyaç duyan dizüstü bilgisayarlar için mükemmel olan sorunsuz iş operasyonlarını sağlar. Ticari kullanım ... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
BENT 15.6