15.6" Slim 40Pin NV156FHM-T08 1920*1080 FHD On-Cell Touch Laptop LCD Ekranı Değiştirme
Dizüstü bilgisayar ekranı
1 görüşler
Şimdi konuşalım.
Ürün Tanıtımı Mükemmel Yerine Geçici 15.6 inç NV156FHM-T08, 40Pin'lik ince bir LCD ekran, dizüstü bilgisayarları değiştirmek için idealdir. 1920*1080 FHD çözünürlüğü ile keskin görüntüler sunar.Çe... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
15.6