BENT 15.6" İnce 40Pin NV156FHM-T0A 1920*1080 FHD On-Cell Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar LCD Ekranı
Dizüstü bilgisayar ekranı
1 görüşler
Şimdi konuşalım.
¢ Özellik Dokunma İşlevselliğiÖzellikler: On-Cell Touch teknolojisi, etkileşim esnekliğini artırmak için uygun dokunma işlemlerini sağlar. Ekran Boyutu: 15.6 inçlik özellik, günlük iş, eğlence ve di... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
BENT 15.6