BENT BOE 15.6 " Slim 30Pin NV156FHM-N63 FHD dizüstü bilgisayar LCD ekranı değiştirme
Dizüstü bilgisayar ekranı
2 görüşler
Şimdi konuşalım.
► Ürün Giriş 30pin tasarımlı bu 15.6 "Slim FHD LCD ekran, güvenilir ekranlara ihtiyaç duyan ticari dizüstü bilgisayarları değiştirmek için ideal bir şekilde uyuyor. Boe'nin 15.6 "FHD yedek ekranı, ... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
BENT BOE 15.6