Yeni BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15.6 "Slim 40Pin 1920*1080 FHD dizüstü bilgisayar LCD Ekranı
Dizüstü bilgisayar ekranı
2 görüşler
Şimdi konuşalım.
Ürün Tanıtımı 1-BOE'nin yeni NV156FHM-NY4, keskin, canlı görseller için 1920 * 1080 FHD çözünürlüğü ile 40Pin arayüzü olan 15.6 inçlik ince bir dizüstü bilgisayar LCD ekranıdır.- Hayır. 2-Bu 15.6 inç ... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
Yeni BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15.6